Yapimak İnşaat Firması

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Yapımak olarak yolculuğumuza 1983 yılında başladık. Şirketimiz kuruluşundan itibaren Eskişehir’in çeşitli bölgelerinde bir çok projeye alt yüklenicilik ve taahhüt hizmeti vermektedir. Profesyonel ekip anlayışı ile kişilerin, şirketlerin ve kamu idari kurumlarının talep edilen ihtiyaca  yönelik kalite, ekonomik  ve estetik ilkeleriyle çağdaş ve çevre dostu yapılaşmalarına imza atmaya devam ediyor.

Yapımak Ltd. Şti. sürekli ve dengeli büyüyerek Konut, mağaza, bina kompleksleri, yaşam alanlarına kadar başarıyla tamamladığı projerlerde alt yüklenici ve taahhüt firma olarak idari, kamu kurumları ve şirketlerin memnuniyetini ve güvenini kazanmıştır.

2000 yılı ile birlikte konut sektöründe Eskişehir ilimizde yatırımlarımızı büyütmeye devam ettik. Alt yüklenicilik faaliyetlerinin yanısıra taahhüt olarak da yolumuza devam etmekteyiz.

Sunduğu hizmetlerin kalitesi Yapımak, deneyimli ve eğitimli insan gücü ile faaliyet gösterdiği inşaat sektöründe maksimum verimlilik ve etkinlik ilkesi ile çalışmakta ve öncü şirketler arasında yer almaktadır.

Misyon

Mimaride ve teknikte en ileri teknolojiyi kullanarak, müşteri memnuniyetini hedef alan zamanında teslim prensibi ile, dönemin ve geleceğin ihtiyaçlarına cevap veren, her zaman sektöründe öncü olan ve müşterilerine fayda sağlayan projeler üretmek YAPIMAK İnşaat’ın misyon anlayışıdır.

Vizyon

Global iş dünyasının tüm gereksinimlerini kurumsal çalışma anlayışıyla birleştirerek YAPIMAK imzasını bulunduğu her sektörde ve gerçekleştirdiği her projede yaşatmak, ulusal ve uluslararası başarıları ile işinde lider bir kurum olarak istikrarla büyümek, ülkesine değer ve kazanç sağlayabilmek ve kalitesini her zaman koruyabilmek YAPIMAK İnşaat’ın vazgeçilmez vizyonudur.


Copyright © 2019. Her Hakkı Saklıdır. Sitemizin herhangi bir şekilde kopyalanması, çoğaltılması ve dağıtılması halinde yasal haklarımız işletilecektir.

Ertuğrulgazi mah. Damlalar Sok. NO:28 KAT:4 D:29 ZENO İŞMERKEZİ Tepebaşı/ESKİŞEHİR

0 (222) 221-5383 - bilgi@yapimak.com.tr
loader